Protetyk

Naprawa protez

Wiemy, że uszkodzona proteza to duży problem dla pacjenta, dlatego nie szybko, a najszybciej jesteśmy w stanie naprawić protezę.

– naprawiamy pęknięte protezy w godzinę (na życzenie klienta ze wzmocnieniem)
– dostawiamy zęby do protez
– dostawiamy klamry do protez

Aby skutecznie naprawić protezę, specjalista musi posiadać wiedzę, doświadczenie, precyzję oraz dostęp do nowoczesnego sprzętu. Istnieje jednak jeszcze jedno istotne kryterium, które wpływa na zadowolenie pacjentów – czas.

Dobry gabinet zdaje sobie sprawę, że czas ma ogromne znaczenie dla pacjentów, gdyż potrzebują swoich protez do codziennego funkcjonowania. Dlatego uszkodzona proteza wymaga natychmiastowej naprawy. Dlatego działamy szybko i jednocześnie precyzyjnie, aby zapewnić satysfakcjonujące usługi.

Skutki prób naprawy protezy na własną rękę

Niestety, z wielu różnych powodów, osoby noszące protezy, często decydują się na ich naprawę w domowym zaciszu. Czasem robią to ze względu na brak czasu, czasem z oszczędności lub z przekonania, że usunięcie uszkodzenia nie jest niczym trudnym. Takie domowe “majsterkowanie” przy protezie to zdecydowanie zły pomysł! Zobacz, jakie katastrofalne skutki może mieć domowa naprawa protezy zębowej.

Przede wszystkim bez odpowiedniej wiedzy i narzędzi, nie będziemy w stanie odpowiednio skleić pękniętej protezy. Dlatego, nawet jeżeli uda się ją “poskładać” na jakiś czas, to zapewne pęknie ponownie i tym razem koszt naprawy w gabinecie będzie większy. Tak więc początkowa oszczędność obróci się przeciwko nam.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz szybkiej pomocy? Chcesz umówić się na wizytę?