Protetyk

Laboratorium dentystyczne "Twój protetyk"

Nasza firma funkcjonuje od 1998 roku. Specjalizujemy się w wykonywaniu protez ruchomych (akrylowe, termoplastyczne, szkieletowe). Zajmujemy się również naprawą i regeneracją starych protez. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesne technologie oraz najlepsze materiały to gwarancja wysokiej jakości naszych usług.

Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych materiałów, z których tworzone są protezy zębowe. Dzięki wysokim kwalifikacjom i doświadczeniu nasz personel pomoże każdemu z Państwa dobrać odpowiedni rodzaj, sporządzi plan, a następnie z wielką starannością wykona protezę akrylową, termoplastyczną lub szkieletową, która spełni Państwa oczekiwania pod względem jakości oraz ceny. Każda z nich objęta jest gwarancją. W naszej ofercie znajduje się również naprawa protez.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Korzystanie z najnowocześniejszych systemów protetycznych

Konsultacje prowadzone przez najlepszych specjalistów

Wykorzystanie najlepszego sprzętu diagnostycznego na rynku

Dlaczego potrzebujesz protezy?

Proteza zębowa ma za zadanie uzupełnić braki w uzębieniu, co przyczynia się do poprawy komfortu życia oraz wzrostu pewności siebie. Przywraca ona funkcje zębów, umożliwiając łatwiejsze przeżuwanie pokarmów.

 

Dodatkowo, proteza zębowa pełni istotną rolę w ochronie szczęki przed deformacjami i odkształceniami, co przyczynia się do utrzymania naturalnej struktury twarzy. Dzięki precyzyjnie wykonanej protezie zębowej, odzyskujesz możliwość uśmiechania!

0 %

Satysfakcji

0 +

Lat doświadczenia

0 +

Zadowolonych klientów